Puchar Świata w Zakopanem i nocleg w Apartamentach Sienkiewicza

widok na apartament zimą

Odkąd Polacy zaczęli święcić triumfy w skokach narciarskich raz w roku Zakopane staje się stolicą sportu i  miejscem świętowania fanów skoków. W związku z tym do Zakopanego przybywają tłumy kibiców z Polski i całego świata, by zobaczyć jedno z najlepiej zorganizowanych widowisk sportowych na świecie. Wiąże się to oczywiście z wielką bitwą o dobre zakwaterowanie na czas trwania konkursu, co mimo bardzo dobrej bazy noclegowej Zakopanego wcale nie jet takie łatwe.

Moc atrakcji

Wybierając się na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem najlepiej jest zakwaterować się w centrum miasta. Umożliwi nam to szybkie dotarcie we wszystkie ciekawe miejsca, które urozmaicą nam pobyt w tym pięknym, górskim mieście – a w tym szybki i sprawny dojazd na Wielką Krokiew. Wszystkie te warunki zostaną spełnione, gdy wybierzemy leżące w centrum miasta Apartamenty Sienkiewicza. Te nowoczesne i luksusowe apartamenty umożliwiają swobodny dostęp do wszystkich dobrodziejstw Zakopanego.


skocznia narciarska


Praktycznie wszędzie dojdziemy z nich pieszo, więc nie będziemy musieli wydawać dodatkowych pieniędzy na komunikację miejską, taksówki czy benzynę i opłaty parkingowe. Ponadto bodziemy mieli okazję poznać życie tego wspaniałego miasta nocą, zwłaszcza gdy świętowanie zwycięstwa ulubionego skoczka narciarskiego będziemy chcieli przedłużyć do rana. Zakwaterowanie w centrum miasta umożliwi też łatwiejszy dostęp do empirycznego poznawania Zakopanego.  Dzięki świetnej lokalizacji będziemy mogli próbować specjałów lokalnej kuchni, poznawać miejscowych ludzi i folklor poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju koncertach, przedstawieniach teatralnych i sportowych.


widok na aneks kuchenny

Dla grupy przyjaciół i dla dwojga

Apartamenty Sienkiewicza będą idealne dla paczki przyjaciół kibicującej polakom w Pucharze Świata, ale także dla pary planującej w Zakopanem romantyczny weekend we dwoje. Luksusowo wyposażone, przestronne apartamenty zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. W apartamentach znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty takie jak telewizor, pralka, zmywarka, aneks kuchenny, bezprzewodowy internet czy wygodne łóżko. Dla większych grup polecany jest apartament Dubaj, który będzie w stanie pomieścić od 4 do 6 osób zapewniając przy tym odpowiednia ilość przestrzeni dla każdego gościa. Natomiast na romantyczny wypad we dwoje nada się idealnie kameralny apartament New York, który swoją przytulnością, komfortem, atmosferą i widokiem na góry nada wspólnym chwilom magii.


apartament Dubaj widok na salon


Planując krótką wycieczkę do Zakopanego niekomicznie z zamiarem szaleństwa na stoku czy pieszego wędrowania po malowniczych górskich szlakach warto wybrać usytuowane w centrum miasta  luksusowe Apartamenty Sienkiewicza. Ich dogodna lokalizacja ułatwi Ci poznanie uroków Zakopanego w czasie krótkiego pobytu podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w tym magicznym mieście.