salon w apartamencie Dubaj

Zakopane leżące w samym sercu Tatr jest idealnym miejscem zarówno na krótkie jak i dłuższe wypady. Wyjazdy weekendowe sprzyjają szybkiemu zwiedzaniu i dobrej zabawie zwłaszcza grup młodych ludzi, którzy chcą odreagować stres związany z pracą lub studiami. W takiej sytuacji priorytetem jest znalezienie miejsca, które znajdowałoby się w centrum Zakopanego, a jakość zakwaterowania szła by w parze z ceną.

Dogodna lokalizacja

Mówi się, że w Zakopanem wszędzie jest blisko. Jednak punk widzenia zależy od wielu czynników. Młodzi ludzie, którzy wybierają się na wycieczkę do Zakopanego całą paczką zazwyczaj docierają tam autobusem lub pociągiem i jeśli nie zależy im na obcowaniu z naturą, ciszy i spokoju, to zakwaterowanie nawet 3-4 km od centrum miasta będzie dla nich kłopotliwe. Dla grup przyjaciół mających niewiele czasu najlepsza będzie lokalizacja w centrum miasta. Warunek ten spełniają Apartamenty Sienkiewicza w Zakopanem. Usytuowane w ścisłym centrum apartamenty łączą w sobie wysoką jakość i dobrą cenę, a dodatkowo stanowią idealną bazę wypadową.


telewizor w sypialni

Pobyt w Dubaju

Położony w samym centrum Zakopanego apartament Dubaj będzie idealnym miejscem na krótki pobyt grupy młodych ludzi. Ten w pełni wyposażony, dwupokojowy apartament, na który składa się jeszcze salon, łazienka, aneks kuchenny i balkon z łatwością pomieści nawet 6 osób. Apartament Dubaj będzie doskonałym miejscem na niezapomniany pobyt w Zakopanem ze względu na bliską odległość do wszystkich atrakcji, które może zaproponować Zakopane. Niewątpliwie jedną z jego największych zalet jest umiejscowienie zaraz przy Krupówkach czyli najbardziej reprezentacyjnej ulicy Zakopanego. Ta pełna klimatycznych i stylowych pubów, restauracji, sklepów i klubów ulica będzie nie lada gratką dla miłośników dobrej zabawy. Z Apartamentów Sienkiewicza z łatwością dotrzemy również do Wielkiej Krokwi, Doliny Białego Potoku, i na różnego rodzaju wyciągi narciarskie, na których młodzi ludzie z pewnością wyczerpią pokłady swojej energii. W niedalekiej okolicy znajdują się także kolejki linowe na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę.


royrzwki w Yakopanem

Wygoda na wysokim poziomie

Apartament Dubaj będący jednym z dwóch Apartamentów Sienkiewicza w Zakopanem wyposażony jest w sprzęt AGD i RTV dzięki czemu nawet w razie chwilowej niepogody każdy znajdzie dla siebie zajęcie, a bezprzewodowy internet pomoże w międzyczasie namierzyć kolejne punkty na wycieczkowej mapie, a pełni funkcjonalna łazienka zadowoli na pewno oczekiwania każdej pani przebywającej w apartamencie  Natomiast zmotoryzowani goście nie będą musieli martwić się o miejsce parkingowe, gdyż Apartamenty Sienkiewicza w cenie noclegu oferują im miejsce w garażu podziemnym.


łazienka w apartamencie


Apartamenty Sienkiewicza w Zakopanem na pewno zaspokoją potrzeby każdego młodego człowieka, który w Zakopanem szuka dobrej zabawy, komfortu na wysokim poziomie i dobrej ceny. Świetna lokalizacja i wyposażenie apartamentów zapewnią dostęp do rozrywki, kultury i restauracji w każdą pogodę.